Głównym profilem działalności naszej firmy jest sprzedaż prosiąt oraz warchlaków w wagach 20-35 kg średnio, wg. indywidualnych potrzeb polskiego farmera. 100% przywożonego przez nas towaru pochodzi z ferm duńskich.

Dzięki temu ,że posiadamy własny oddział naszej firmy w Danii mamy możliwość oferowania dostaw warchlaków bezpośrednio od farmerów duńskich, z pominięciem pośredników a co za tym idzie możliwość zaoferowania najlepszych cen. Od kilku lat prowadzimy program mający na celu integrację produkcji warchlaków w Danii z tuczem w Polsce.

Integracja ta polega na bezpośrednim przepływie wszelkich informacji dotyczących statusu zdrowotnego, szczepień oraz zalecanego sposobu żywienia, bezpośrednio między farmerem duńskim i polskim.

Posiadając stałą listę dostawców z Danii mamy możliwość oferowania dostaw tych samych numerów kolczyka przez cały okres współpracy. Dla stałych farmerów oferujemy możliwość finansowania wstawień warchlaka z odroczonym terminem płatności ,do 120 dni od wstawienia. 

Naszym odbiorcom zapewniamy możliwość tuczu dostarczonych zwierząt w oparciu o cenę gwarantowaną oraz odbiór tuczników zarówno z rozliczeniem poubojowym WBC jak i na wagę żywą. Jednocześnie gwarantujemy maksymalny termin płatności za dostarczone tuczniki na poziome 14 dni od daty dostawy


Janusz Maciąg
JM TRADING

ul. Otmuchowska 25
49-200 Grodków

Janusz Maciąg
tel: +48 664 781 741
janusz@jm-trading.org

Jacek Gajowczyk
tel: +48 606 383 700
maxypro@wp.eu

Paweł Litwin
tel: +48 787 060 880
pawel@jm-trading.org